מרק שארפ ודוהם (ישראל – 1996) בע"מ – מדיניות עוגיות

מרק שארפ ודוהם (ישראל – 1996) בע"מ ("החברה" ו/או "אנו") מחויבת בשקיפות לגבי האופן שבו היא אוספת מידע ממשתמשי האתרים שלה.

מדיניות עוגיות זו מפרטת כיצד אנו אוספים ומשתמשים במידע שאנו אוספים בעת השימוש באתר החברה בכתובת  https://www.stopapilloma.co.il/  ("האתר").

מדיניות זו כתובה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, היא מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

איסוף מידע באינטרנט

במסגרת השימוש באתר, אנו לא נאסוף מידע אישי מזהה אודות המשתמשים אולם, אנו נהיה רשאים לאסוף מידע שאינו מזהה על פעילות המשתמשים באתר, באמצעות "עוגיות רשת". למידע נוסף עיין בסעיף "עוגיות" להלן.

אתה מתבקש לקרוא את מדיניות פרטיות זו ולהבין את תנאיה.

המידע שאנו אוספים, אופן השימוש בו, מטרות השימוש וחשיפת מידע

 עוגיות

האתר משתמש בעוגיות, פיקסלים ותגיות כחלק מהפעילות השוטפת, לצורך איסוף ואפיון של נתונים אנונימיים וסטטיסטיים שונים אודות האופן שבו גולשים משתמשים בשירותי האתר. המידע שנאסף לא מאפשר  לזהות באופן אישי את המשתמש, אלא לצורך ספירת מספר הביקורים, השהות הממוצעת באתר, העמודים שנצפו וכו'. במידע זה נעשה שימוש וניתוח ברמה מצטברת רק לצרכים סטטיסטיים על מנת להבין מגמות ומניעים. לא נעשה שימוש וניתוח סטטיסטי ברמת המשתמש הספציפי. המידע הנ"ל נאסף באמצעות טכנולוגיות שונות, בעיקר עוגיות ו- Google Analytics.

עוגייה היא מערכת נתונים המכווצת בצורה של קובץ טקסט קטן אשר ניתן לשלוח אותו מאתר האינטרנט לדפדפן המחשב שלך ולאחר מכן לאחסנו שם ודרכו לזהות את אותו מחשב, אך לא את המשתמש עצמו. העוגיות מסייעות בדרכים רבות להפוך את הביקור באתר, כמו גם באתרי החברה השונים למבדר ומעניין יותר למשתמש. לדוגמה, העוגיות מאפשרות להתאים לתחומי העניין ולהעדפות המשתמש שלך את האתר או ההודעות הפרסומיות בו. המשתמש רשאי, אם ירצה בכך, להשבית לחלוטין עוגיות בדפדפן שלו. עם זאת, בחירה באופציה הזו עלולה לגרום לחלק מהאתרים, לרבות אתר זה, לא לתפקד כראוי.

אנו עשויים להשתמש בעוגיות בכדי להציג בפניך פרסום מותאם באתר ומחוץ לו. כמו כן, אנו עשויים לעבוד עם שותפים שלנו בכדי להציג בפניך מודעות מותאמות באתר, באתרים של שותפים שלנו או מחוץ להם. למשל, אחרי שביקרת באתר, עשויה להיות מוצגת בפניך מודעה מותאמת אישית באתר של שותף שלנו.

כמו כן, האתר משתמש בעוגיות צד שלישי, כולל Google Analytics, מנהל התגיות של Google, Zoom Analytics, וכלים סטטיסטיים ופרסומיים אחרים של חברות כמו גוגל ו-Facebook, בהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם, על מנת לאפיין ולפקח על אירועים ופעולות בערוצים הדיגיטליים ולזהות דפוסי שימוש, באופן מצטבר ואנונימי. בפרט, אתר זה עושה שימוש ב-Google Analytics, שירותי ניתוח אינטרנט של Google Inc.  המידע שעוגיות אלו שואבות רלוונטי במיוחד למיקום בו נמצאים המשתמשים, משך ביקורם בדף ותדירות הביקורים ואינם משמשים לזיהויו של אדם מסוים, והם מנותחים במצטבר על מנת להבין מגמות ודפוסים.

מידע זה (כולל כתובת ה-IP שלך) מועבר לשרתי גוגל הממוקמים מחוץ לישראל ומאוחסן שם. גוגל רשאית להשתמש במידע זה על מנת להעריך את השימוש באתר ועל מנת להפיק דוחות בנוגע לפעילויות הנעשות באתר ולהעניק שירותים נוספים בהקשר לשימוש באתר ובאינטרנט באופן כללי. גוגל רשאית לספק מידע זה לצדדים שלישיים, בתנאי שזה נדרש על פי החוק, או אם צדדים שלישיים מעבדים מידע זה בהוראתה של גוגל.

למידע נוסף אודות השימוש בעוגיות באפשרותך לפנות לאתרי צד שלישי אלו.

אתרי אינטרנט אחרים

האתר עשוי לספק קישורים לאתרים אחרים שאינם קשורים לחברה, עליהם אין לנו שליטה. מדיניות המידע של אתרים מקושרים אלה אינה מכוסה על ידי מדיניות זו ועליך לבדוק באתרים אלה בקפידה כיצד הם משתמשים במידע האישי שלך ו/או בכל מידע אודותייך. איננו אחראים למדיניות הפרטיות או לתוכן של אותם אתרים.

שינויים במדיניות זו

החברה רשאית לשנות מדיניות עוגיות זו מעת לעת. אם יבוצעו שינויים מהותיים בדרך שבה אנחנו משתמשים במידע, אנו נודיע על כך מראש על ידי פרסום הודעה בולטת באתר החברה.

פנייה אלינו

למידע נוסף על מדיניות הפרטיות של MSD

תפריט נגישות